• Головна
  • Підсумки збирання пізніх культур в АСТАРТІ

Підсумки збирання пізніх культур в АСТАРТІ

АСТАРТА завершила агровиробничий сезон 2019 року: останніми були зібрані кукурудза (580 тис. тонн) та цукрові буряки (близько 1,5 млн тонн, вивіз сировини з полів на цукрові заводи ще триває).

Цієї осені погодні умови і досвід застосування IT-технологій в управлінні польовими операціями сприяли швидшому завершенню жнив. У той же час, посушливі погодні умови в літній період позначилися на плановій врожайності більшості вирощуваних компанією культур. Як наслідок, валова врожайність кукурудзи склала 87 ц/га, врожайність цукрових буряків (у заліку) прогнозується на рівні 437 ц/га. При цьому цукристість буряків вища за минулорічний показник: 18,2% порівняно з 16,9% у 2018 році.

За оцінками асоціації «Укрцукор», з початку поточного сезону і станом на 28 листопада в Україні вироблено 1,26 млн тонн цукру (на 12,5% менше порівняно з аналогічною датою 2018 року) та перероблено 8,37 млн тонн цукрових буряків. Експорт цукру у 2019/2020 маркетинговому очікується на рівні 300 тис. тонн.

Вадим Скрипник, в.о. директора сільськогосподарського виробництва АСТАРТИ:
Збиральну компанію завершили, проте й досі продовжуємо працювати в полі: на виробничих підрозділах АСТАРТИ триває підготовка ґрунтів та внесення добрив під посів ярих культур 2020 року: цукрових буряків, сої, кукурудзи та соняшнику. Вносимо добрива під озимину. Незважаючи на те, що озимі культури були висіяні в недостатньо зволожений ґрунт, оцінюю стан посівів як добрий та прогнозую, що в зиму вони увійдуть в оптимальній для перезимівлі фазі розвитку. Одночасно ми продовжуємо аналітичну роботу з аналізу врожайності насіннєвого матеріалу: наступного року обиратимемо лише ті сорти та гібриди, які показали найвищі показники та були стійкими до викликів погоди.
 

 

До всіх новин