АСТАРТА продовжує розвивати еко-системний підхід до ведення бізнесу і створювати взаємовигідне партнерське середовище. В рамках цієї роботи навесні 2020 року в АСТАРТІ було створено Центр партнерської взаємодії, який об’єднав усі сервіси і комерційні програми, які може запропонувати аграріям АСТАРТА, для налагодження більш комплексної і стійкої співпраці. 

Компанія вже має тривалу історію успішного співробітництва з  сільгоспвиробниками, яка починалася з фінансування вирощування цукрових буряків для поставок на переробні заводи АСТАРТИ. З будівництвом нових потужних елеваторів ми почали надавати послуги зі зберігання і перевалки зерна, а також розвивати форвардні та спотові програми закупівель зернових та олійних культур. Зарекомендував себе серед наших партнерів і бренд ASTARTA Select, під яким ми розвиваємо напрям насінництва (насіння пшениці та сої), агрохімічних досліджень ґрунтів та агрономічного консультування. 

Загалом на сьогодні наша компанія сформувала широкий спектр пропозицій і можливостей, якими можуть скористатися аграрії для підвищення ефективності свого виробництва і вигідного продажу врожаю. Це ті сервіси і продукти, які випробувані і використовуються на підприємствах самої АСТАРТИ. 

Пропозиції від «Центру партнерської взаємодії»: 
–    спотові закупівлі зернових та олійних культур
–    форвардна програма закупівель зернових та олійних культур майбутнього врожаю
–    закупівля та давальницька переробка цукрових буряків
–    реалізація засобів захисту рослин, добрив, мікродобрив та насіннєвого матеріалу (партнерські програми з виробниками ТМЦ)
–    приймання і зберігання зерна елеваторами АСТАРТИ та надання послуг з доробки та перевалки зерна
–    надання послуг перевезення  автомобілями та залізничним транспортом
–    проведення аналізів ґрунтів, формування агрохімічних картограм та надання рекомендацій з внесення добрив під заплановану урожайність
–    IT-модулі AgriChain для автоматизованого управління аграрним бізнесом (управління земельним банком, управління виробничою програмою, моніторинг посівів і аналіз врожайності, управління складськими операціями і логістикою та інші модулі) 
–    партнерські програми з провідними банками України
–    програми страхового захисту сільськогосподарських культур від ПрАТ «Українська аграрно-страхова компанія»

«Ми прагнемо, щоб наш центр став осередком надання послуг і товарів, опорою і підтримкою для сільгоспвиробника на всіх етапах виробничого циклу. Підсилюючи один одного, ми таким чином розвиваємо еко-системний бізнес, і це одна з найстійкіших та найперспективніших форм партнерства», – говорить керівник Центру партнерської взаємодії Наталія Головань.

«Умови співпраці – гнучкі, і залежать від потреб конкретного аграрія, – додає вона. – Ми можемо на вигідних умовах постачати своїм партнерам матеріально-технічні ресурси (насіння, ЗЗР, добрива, пальне і т.д.). Також виробляємо насіння, маємо агрохімічні лабораторії для аналізу родючості ґрунтів, сучасні елеваторні комплекси та логістичний парк, власні IT-продукти для агробізнесу – і все це пропонуємо своїм партнерам.  Для нас вкрай важливо розвивати довготермінове партнерство, щоб із нами сільгоспвиробник був упевнений в завтрашньому дні і міг розраховувати на всебічну підтримку АСТАРТИ». 

За більш детальною інформацією про умови співпраці ви можете звернутися до Центру партнерської взаємодії АСТАРТИ:

066-733-88-99

Наталія Головань