Елеваторні комплекси АСТАРТИ продовжили Програму лояльності для партнерів на 2021 рік. Ми прагнемо розширювати і зміцнювати партнерство з аграріями та зернотрейдерами, надаючи якісні, зручні сервіси за вигідними тарифами. До ваших послуг 8 елеваторів АСТАРТИ: у Полтавській області – Семенівський, Лутовинівський, Яреськівський, Скороходівський, у Вінницькій  – Хмільницький, у Хмельницькій – Красилівський та Війтовецький, а також Чернігівський елеватор. З осені минулого року елеватори працюють не тільки з внутрішніми клієнтами – агрофірмами компанії, а й відкрили двері для всіх, хто потребує елеваторних послуг.

Програма лояльності пропонує шкалу знижок на послуги з перевалки і зберігання зерна, а також пільгові умови оплати: 

  • окремий тариф на перевалку без доробки – 85 грн/тонна
  • можливість відтермінування платежу до моменту відвантаження чи переоформлення (а не щомісячно)
  • пільгове зберігання (знижка 25%) для заставних закупівель
  • для нових партнерів-агровиробників діє програма «Знайомство», що передбачає знижку 50% на пакет елеваторних послуг при обсягу перевалки від 500 тонн зерна. 
  • ми також надаємо в оренду окремі силосні ємності і працюємо з нетрадиційною сировиною (наприклад, гранульований шрот, комбікорм, паливні пелети). 

Детальні умови Програми лояльності ви можете дізнатися в презентації. З питань співпраці чекаємо ваших листів та дзвінків на:  [email protected]  +38 050 351-85-38