Підприємства агропромхолдингу Астарта сплатили 1,62 млрд грн податків та зборів до бюджетів всіх рівнів.

З цієї суми понад 991 млн грн отримали місцеві бюджети територіальних громад у Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській, Харківській областях України. А до державного бюджету надійшли 629 млн грн.

«У 2022 році ми сплатили більше податків ніж у 2021. І я впевнений, що сьогодні вже значно більше компаній в Україні, які готові платити податки у повній мірі і навіть більше, і їхній приклад дуже важливий. Але, на мою думку, настав час, коли весь український бізнес повинен стати прозорим і відповідальним. Потрібно всім прийняти це, можливо, непросте рішення і позбавитися ілюзії, що ухилення від сплати податків дає якісь переваги. З власного досвіду можу сказати, що так бізнес більш стійкий і конкурентоздатний, і так він може допомогти наблизити Перемогу України.» – зазначив Віктор Іванчик, СЕО та мажоритарний акціонер агропромхолдингу Астарта.

Астарта продовжує реалізацію соціальних та гуманітарних проєктів. У березні 2022 року агропромхолдинг, спільно з благодійним фондом «Повір у себе», створили гуманітарний проєкт «Common Help UA» і залучили до співпраці десятки міжнародних та українських компаній. На сьогодні фінансова оцінка благодійних внесків та наданої гуманітарної допомоги проєкту вже перевищує 621 млн грн.