АСТАРТА завершила посів цукрового буряку. Зокрема, цією культурою засіяно 33.5 тис. га, що займає 15.6 % у структурі посівних площ Компанії у 2021 році. 

Наразі продовжується сівба кукурудзи, сої та органічних культур. 

Старт цьогорічної посівної кампанії був зміщений на кілька тижнів порівнюючи з минулими роками. Адже весна 2021 відзначається низькими температурами, затяжними заморозками і частими дощами практично по всій території України. Втім, Компанія виконує весь комплекс посівних робіт в оптимальні терміни.  

Інновації  – невід’ємна частина діяльності АСТАРТИ і посівна кампанія – період їх активного застосування та впровадження. Єдина інформаційна багатомодульна система по управлінню агробізнесом AgriChain – одна з них. Побудована ця платформа у вигляді web та/або мобільних додатків AgriChainLand, AgriChainFarm, AgriChainScout та ін. 

Модуль AgriChain Scout забезпечує онлайн моніторинг стану посів, їх аналіз та динамічне прогнозування врожайності. Так впроваджується диференційований підхід в агровиробництві. Це один з найважливіших елементів точного землеробства. Він передбачає раціональне використання добрив, засобів захисту рослин та насіння за рахунок індивідуального підходу по їх внесенню на кожне поле. 

Паралельно відбувається тестування нового модуля системи з онлайн управління складською логістикою – AgriChainBarn