За рік співпраці з Всесвітньою продовольчою програмою ООН Астарта стала одним з її ключових постачальників продовольства для гуманітарних цілей в Україні.

«Партнерство з Всесвітньою продовольчою програмою ООН стало важливим напрацюванням для нашої компанії. На перших етапах ми здійснювали міжнародні та внутрішні перевезення їхніх гуманітарних вантажів. Пізніше продовжили співробітництво вже як постачальник продуктів харчування. Загалом ми перевезли 20,7 тис. тонн гуманітарних товарів і поставили майже 7 тис. тонн продовольства», – зазначив Віктор Іванчик, засновник та СЕО Астарти.

Сталу співпрацю Астарті вдалося забезпечити і завдяки виконанню низки вимог міжнародної програми, серед яких обов’язкове проходження аудиту, забезпечення та контроль якості товарів, оперативне реагування на всі запити з боку ВПП ООН, суворе дотримання тендерних процедур, абсолютна прозорість та виключення корупційної складової.

Щоб підтримати малий та середній бізнес, Астарта залучає до співробітництва й інші українські компанії, зокрема виробників квасолі.

«Я вважаю, що український бізнес здатний виробляти якісну продукцію, щоб забезпечувати продовольчі програми міжнародної організації як в Україні, так і за її межами. Тому наша поточна співпраця має хорошу перспективу», – додав Віктор Іванчик.

У планах компанії залучати нових надійних виробників в Україні, збільшувати обсяги та номенклатуру товарів, а також виробляти нові види товарів для забезпечення запитів Всесвітньої продовольчої програми ООН для подолання голоду у світі.