Як думаєте, де живуть найталановитіші люди нашої країни?
Відповідь – проста: всюди! Талановиті та завзяті мешкають і у великому місті, і у маленькому селі. Але ось дилема – не всі мають однакову можливість реалізуватися. Особливо жінки, які і досі страждають від нав’язаних оточенням стереотипів: жінка – для сім’ї, для кухні, для нижче оплачуваних спеціальностей. Не для бізнесу та кар’єри.

А ми кажемо, що жінки – можуть все і повинні самі обирати свій шлях. І це не феміністичний заклик, ні – це про рівність, яку потрібно створювати.

Наша історія про крила для жінок.  Про крок назустріч до нових можливостей, який вже зробили партнери проєкту «Крила» у Полтавській області – організація Пакт завдяки підтримці Уряду Канади, громадська організація «Світло надії» та «Астарта».

У чому цінність проєкту «Крила»?
Цінність в тому, що проєкт орієнтований саме на жінок – у Полтавській області участь братимуть чотири об’єднані територіальні громади – Глобинська, Козельщинська, Білицька Шишацька та м.Полтава.
700 полтавок  за 4 роки зможуть стати учасниками проєкту та розвиватимуть свої лідерські якості,  бізнес-навички, вивчатимуть інструменти менеджменту та ще більше повірять у власні сили та вже незабаром стануть успішними бізнес-леді!
Ланцюжок вигод дуже простий: жінки отримають економічну незалежність, їхні родини – додатковий дохід, а громади – зростатимуть!  

Як проєкт буде втілюватися?
Проєкт триватиме чотири роки та реалізовуватиметься в три етапи:
1.    Майстерня можливостей – наснаження, мотивація, вирішення особистих проблем, розуміння власних бажань.
2.    Працевлаштування – навчання у форматі тренінгів, семінарів, професійних курсів.
3.    Підприємництво – власні стартапи, бізнес-план та стартовий капітал для бізнес-леді.

«Крила» допоможуть жінкам зробити їхній шлях до зростання та економічної стабільності легшим. Тепер головне – бажання та активність самих панянок: можливості є – тож варто обов’язково ними скористатися.
Нещодавно відбулась презентація цієї ініціативи на Полтавщині, де об’єдналося багато однодумців, щоб також стати партнерами «Крил». Це і  Полтавська обласна державна адміністрація, і  голови громад-учасниць, служба зайнятості, торговельно-промислова палата.

Ми дякуємо усім партнерам та впевнені, що завдяки проєкту наші жінки реалізують усі свої найсміливіші ідеї, проєкти та плани. Ну що ж – полетіли, бо «Крила» у нас вже є.