Сьогодні близько 11:00 на Харківщині, у працюючий у полі трактор влучила випущена з російського літака керована ракета. За кермом перебував механізатор одного з регіональних підприємств агропромхолдингу. Він виконував передпосівну культивацію ґрунту. Під час виконання робіт повітряної тривоги оголошено не було. 
 
Механізатор отримав чисельні поранення і у тяжкому стані доставлений в один з медичних закладів Харкова. Наразі лікарі боряться за його життя. Трактор John Deer 8335 згорів вщент. 
 
Компанія вже надає всю необхідну допомогу постраждалому працівнику і підтримуватиме його до повного одужання.   
 
-Це поле далеко від лінії фронту, тож жодних причин обстрілювати місце, а тим більше, працюючу сільськогосподарську техніку, не було. За словами свідків, ворожий літак летів на дуже низькій висоті і поцілив у трактор, коли зайшов вже на друге коло. Тож можна припускати, що ворог чітко бачив і розумів, що націлює ракету саме на цивільних, що взагалі неприпустимо! – говорить Олександр Осетров, директор СТОВ НІКА, на полях якої і сталася ця трагедія.

За повідомленням начальника Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області Сергія Болвінова, після огляду місця події слідчими поліції та прокурором, зареєстровано кримінальне провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни). 

20 травня 2022 рік

З глибоким сумом та болем сповіщаємо, що 20 травня відійшов у вічність наш колега, герой-механізатор агрофірми «Лист Ручки» Олег Гайдабура.

За життя Олега боролися у лікарні Харкова, але не змогли врятувати – це наш спільний біль, рана, яка не загоїться ніколи. Схиляємо голови у вічній скорботі перед світлою пам’яттю Олега.

Компанія приносить щирі співчуття родині і візьме на себе всі фінансові витрати, аби гідно провести в останню путь героїчного хлібороба. Також надається фінансова допомога родині.

Світла пам’ять Герою – Герої не вмирають.