Сертифікація та якість продукції


Одним із ключових елементів сталого розвитку бізнесу компанії є якість та безпечність її продукції. Астарта розробила систему для забезпечення харчової та кормової безпечності відповідно до національних вимог та міжнародних стандартів. Компанія здійснює моніторинг ризиків, пов’язаних із зловмисним псуванням харчових продуктів і вразливістю до фальсифікованих харчових продуктів.

Підприємства компанії сертифіковані за стандартами FSSC, ISO 22000, GMP + , ISCC+, ISO 9001, ISO 14000, а також ISO 45001 та ISO 50001. Компанія здійснює постійний контроль показників якості та безпечності сировини у відповідності до національних та міжнародних нормативно-технологічних документів (ТУ, ДСТУ, Директиви Ради Європи, Кодекс Аліментаріус та ін.). Контроль включає в себе серед іншого аналіз на вміст ГМО, мікробіологічні показники, пестициди, радіонукліди та ін.

На підприємствах функціонують сировинні лабораторії та виробничі лабораторії . Процес забезпечується автоматизованою системою контролю руху продукції. Готова продукція проходить обов’язковий контроль якості відповідно до встановле них вимог.

Астарта приділяє особливу увагу якості та безпечності виробництва молока. Якість контролюється за допомогою аналізу на вміст жиру, білка і води, а також щільність і температуру замерзання молока. Контроль безпечності харчових продуктів включає оцінку використання антибіотиків, здоров’я корів, якості та безпечності кормів, санітарно-гігієнічних вимог, температури в резервуарах охолоджувачів молока.

Одне з агропідприємств компанії щороку підтверджує статус органічного виробника та успішно проходить сертифікацію відповідно до Organic Standard та Bio Suisse. Сертифікація дає змогу компанії продавати органічну продукцію до Європейського Союзу.

Цукрові заводи, соєпереробний завод та агрофірми, що вирощують сировину для переробки, мають сертифікати ISCC та ISCC PLUS. Щорічно аудитори підтверджують сталість сировини та продукції у відповідності з Директивою ЄС RED та RED 2.