Проєкт АСТАРТИ «Моє майбутнє в агро» переміг у XII Національному конкурсі бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності у номінації «Бізнес, що змінює країну».

Національний конкурс, організатором якого є Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», а партнером – EY Ukraine, присвячений внеску бізнесу у досягнення 17 Цілей сталого розвитку в Україні.

Номінанти, а їх цього року була рекордна кількість, представили свої кращі стратегії і практики з корпоративної соціальної відповідальності, які сприяють економічному розвитку громад, з якими співпрацює компанія і спрямовані на вирішення їхніх проблем.  

Про проєкт «Моє майбутнє в агро»

Мета – створити умови для зміни стереотипів молоді щодо сучасного аграрного сектору України, ознайомити дітей з можливостями та перспективами сільського господарства в Україні, сформувати практичний аграрний досвід, зокрема, і вироблення навичок проєктної діяльності, розв’язання творчих та практичних завдань дослідницького характеру і т.п.

Участь у проєкті взяли 25 шкіл з п’яти областей України. У результаті його реалізації:
– розроблені підручник та методичні рекомендації;
– створені 32 наукові роботи з аграрної тематики;
– викладачі пройшли навчання;
– 800 учнів пройшли курс факультативних занять. Частина з них визначили аграрну галузь серед пріоритетної для себе та вступили до професійних закладів вищої освіти.

Завдяки партнерам проєкту навчальні матеріали та методологія поширюються на всі зацікавлені школи країни.