Сталий розвиток“Принципи сталого розвитку стали філософією нашої компанії, ще до виходу Астарти на ІРО. Для нас це найважливіші цінності, які ми втілюємо в життя і якими керуємося при прийнятті повсякденних і стратегічних рішень. Безумовно, із початком війни проблеми загострилися. Мільйони людей втратили особисту безпеку, житло, деякі – рідних і близьких. Постійні бомбардування міст та селищ російськими ракетами, снарядами, мінування ними територій – це величезна трагедія для людей, але й величезна екологічна катастрофа.

Тому питання підтримання гуманітарної та продовольчої безпеки сьогодні для нас на першому плані. І ми робимо все від нас залежне, щоб трохи покращити умови для людей, які постраждали найбільше. У першу чергу, до нас, як до продовольчої компанії, зверталися і звертаються за продуктами харчування. І ми надаємо таку допомогу. Ми співпрацюємо з багатьма міжнародними партнерами – Посольством Швейцарії в Україні, Міжнародною організацією праці, МЗС Данії, Федерацією роботодавців України, Всесвітньою продовольчою програмою ООН, німецьким банком розвитку DEG, Raiffeisen Bank, БО «Caritas» та «Центр спасіння життя», БФ «Омріяна країна» та «Сумка самарянина», «Співдія», компанією Vodafone, “Ukrainian Refugees UAPT”, “Cleaveland Maidan Association”. Ми спільно забезпечуємо населення, яке потребує допомоги, продуктами харчування, засобами індивідуального захисту, гігієни, ліками тощо.

Всі гуманітарні зусилля Астарти і міжнародних партнерів об’єднані у проєкт «Common Help UA». Він діє із середини березня і на сьогоднішній день допомогу отримали 831 тисяча постраждалих внаслідок бойових дій українців та майже 500 соціальних і медичних закладів України. Загальний обсяг допомоги вже перевищує 1 млрд 62 млн грн. Це участь, без перебільшення тисяч і тисяч людей в Європі, США, у вирішенні проблем, про які ми сьогодні говоримо. І це все, безумовно, включається в цілі і цінності сталого розвитку, які сьогодні особливо актуальні для України. Тож тема сталого розвитку ні в якому разі не зійшла з наших топових цілей, вона навпаки стала найголовнішою у діяльності компанії”,- Віктор Іванчик, CEO та мажоритарний акціонер Астарти.