З 2016 року АСТАРТА в рамках корпоративної соціальної відповідальності стала амбасадором гуманної педагогіки, впровадивши однойменний проект на території своєї діяльності у школах Полтавської, Хмельницької та Вінницької областей. Проект «Гуманна педагогіка» заснований на вченні Шалви та Паати Амонашвілі – великих гуманістів сучасної педагогіки, які руйнують стереотипи щодо шкільної освіти та допомагають зрозуміти, що кожна дитина – унікальна і має своє призначення у цьому світі. Головна мета проекту – впровадити в роботі з дітьми метод гуманної педагогіки, який спрямований на всебічне розкриття творчого та духовного потенціалу учнів і саме вчитель, як творець, повинен найбільше сприяти цьому.

Стартувавши з 10 шкіл, у 2019 році проект «Гуманна педагогіка» охоплює 32 школи: участь приймають 203 вчителя та 4000 дітей. Проект не передбачає однотипності мислення, а оснований на взаємоповазі, вмінню слухати та чути. У рамках проекту у форматах педагогічних читань, майстер-класів, тематичних зборів відбувається донесення думок та вчень великого Учителів Амонашвілі батькам та вчителям, аби створити дітям не просто навчальний заклад, а школу Радості, Життя та Духовного зростання.

Для вчителів на регулярній основі проводяться педагогічні майстер-класи, педагоги відвідують семінари Шалви і Паати в Україні (Київ, Львів) і Білорусі. Діють регіональні семінари від представників Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки, виставки скульптур митця Олексія Леонова, як відкритий для всіх поступ до гуманізму через витвори мистецтва. Завдяки відкритості та доступності проекту цільовою аудиторією та учасниками проекту стають всі мешканці громад, де реалізовується «Гуманна педагогіка». Всього регіональні семінари та виставки відвідало понад 3000 осіб.

На Полтавщині вже три роки працює Глобинський осередок Гуманної педагогіки, до якого ввійшли 4 школи та дитячий садочок. Куратором з методології осередку є Ірина Олійник, яка понад 10 років очолює Полтавський обласний центр всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки Ш.Амонашвілі (м.Кременчук).

– Гуманна педагогіка – це постійне піклування та турбота, коли вчитель не стоїть над дитиною, а поруч – вони разом відкривають світ, дивуються, сумніваються, засмучуються. Якщо дитину оточуватимуть благородні люди, ті, що народжують благо, то така дитина сприйматиме світ належно, – переконана Ірина Олійник.

За результатами опитувань батьків, чиї діти беруть участь у проекті, 70% відзначили позитивні зміни в поведінці дітей: діти стали краще слухати батьків,  діти з бажанням ходять до школи, покращилися оцінки, діти стали добрішими і уважнішими.

Віктор Іванчик, генеральний директор «Астарта-Київ»:
– Я звертаюся до вчителів: навчіть дітей мріяти! Мріяти про будь-що. Нехай ці мрії будуть нездійсненими, але то тільки на перший погляд. Скажіть їм, що це можливо. Тоді вони зітруть зі своєї свідомості всі кордони — країн, наших умов і сьогоденних зарплат. У мрії немає кордонів. І тоді перед дитиною з’явиться мета, до якої слід іти. Скажіть, що ви допоможете, нехай не бояться, нехай долають труднощі, вчаться і шукають. Вселіть в них надію і віру, а головне — впевненість у собі. І нехай вони йдуть! Маючи впевненість у своїх можливостях, дитина зробить набагато більше навіть від того, на що розраховувала сама та її оточення.