Повідомляємо про поточні призначення та зміни в управлінській команді Астарти.

25 січня 2024 року Євген Садовий склав повноваження директора з переробки продуктів сільськогосподарського виробництва агропромхолдингу «Астарта-Київ».

Менеджмент компанії висловлює Євгену Садовому вдячність за співпрацю і внесок у розвиток компанії, та бажає подальших успіхів.

З 26 січня 2024 року Ігор Рилік призначений на посаду директора з переробки продуктів сільськогосподарського виробництва агропромхолдингу «Астарта-Київ». Його ключовими обов’язками будуть управління цукровими заводами, елеваторами та біоенергетичним комплексом компанії.

Ігор Рилік здобув вищу освіту на хімічному факультеті Дніпропетровського державного університету. Пройшов програму корпоративного МВА у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ). Експерт цукрової галузі з 34-річним практичним досвідом. Працював на українських та іноземних підприємствах харчової промисловості, зокрема і в агропромхолдингу «Астарта-Київ» з 2006 по 2014 роки. Також є експертом з енергоефективності – під його керівництвом реалізовані масштабні програми енергозбереження на цукрових заводах та розробка проєктів будівництва біоетанольного та маслоекстракційного заводів. Працював у проєктах ФАО Організації Об’єднаних Націй та Європейського банку реконструкції та розвитку.