Офіс з управління операційною ефективністю Астарти підвів підсумки дворічної роботи Системи операційного вдосконалення Астарти (СОВА).

У результаті її економічний ефект перевищив 28 млн грн. Активними учасниками цієї системи стали майже 900 працівників Компанії, тобто майже 14% від усієї чисельності співробітників Астарти. У середньому на одного учасника СОВА припадає 32 тис. грн економічного ефекту.

За два роки роботи було подано понад 2100 ідей у всіх сегментах бізнесу Компанії. 31 проєкт з операційного вдосконалення вже реалізовані. 14 «кайдзен-проєктів» наразі в активній фазі впровадження.

Авторам та командам впровадження Компанія виплатила 2.5 млн грн премій.

Для довідки
Система Операційного Вдосконалення Астарти (СОВА) — це система менеджменту, яка базується на створенні досконалих бізнес-процесів та залученні кожного співробітника у процес безперервних покращень.

Спрямована на підвищення ефективності операційної та управлінської діяльності бізнесу, у т.ч. і гнучкості та швидкості реагування на зовнішні зміни та виклики, а також досягнення найвищих показників ефективності бізнесу.