Астарта розпочала розробку Антикорупційної програми на 2024-2027 роки.

Мета цього документу – підвищити існуючі стандарти діяльності компанії у сфері запобігання та протидії корупції з урахуванням кращих світових практик, та запровадити комплекс актуальних антикорупційних інструментів для підвищення ефективності управління, зменшення ризику втрат та створення етичного підприємництва в Україні.

Для розробки еталонного варіанту Антикорупційної програми, Астарта звернулася до Національного агентства з питань запобігання корупції з пропозицією про співпрацю для створення цього документу, застосувавши досвід та напрацювання держави у цій сфері.

«Астарта готова стати амбасадором доброчесного бізнесу в Україні. Це непросте завдання і ми розуміємо всю його складність. Тому співпраця та досвід НАЗК для нас дуже важливі і є першими кроками до налагодження постійної та ефективної взаємодії між органами державної влади і бізнес-середовищем. Це, на нашу думку, також сприятиме впровадженню системних інституційних змін у сфері антикорупційної політики, створення культури етичного підприємництва, формування нульової толерантності до корупції у суспільстві»,– зазначив Василь Чмелюк, директор департаменту безпеки та внутрішнього контролю Астарти.  

Перша робоча зустріч представників Астарти та НАЗК відбулася минулого тижня. Сторони сподіваються, що спільно напрацьований документ Антикорупційної програми Астарти також стане методичним посібником і для інших приватних компаній в Україні. Адже бізнес відіграє важливу роль в житті будь-якої країни, тому питання запобігання корупції та поширення принципів доброчесності в приватному та публічному секторах є ключовою  передумовою для залучення інвестицій, відновлення економіки та цивільної інфраструктури України.