26 квітня у Римі пройшла двостороння конференція з відновлення України, участь в якій взяли прем’єр-міністри двох країн, 600 італійських та 150 українських компаній. Астарту на міжнародній арені представляла Юлія Берещенко, директор із сталого розвитку бізнесу та зв’язків з інвесторами.

-Астарта відчуває особливу відповідальність за те, щоб не лише продовжити, але й збільшити виробництво продовольства – заради продовольчої безпеки в Україні та світі. Ми повинні це зробити ще й задля збереження позицій українського сільського господарства на світових ринках, адже, на жаль, багато наших колег по сектору зазнали значних фізичних руйнувань своїх виробничих активів, – сказала Юлія Берещенко під час свого виступу на панельній дискусії.

– Аграрний сектор є рятівним колом для української економіки під час війни. До війни він вже генерував 40% валютної виручки країни, а у 2022 році цей внесок досягнув 70%. Тому надзвичайно важливо, щоб експорт сільськогосподарської продукції з України продовжував зростати. Ми розраховуємо, що незважаючи на нещодавні суперечки між деякими країнами, ЄС триматиме свої двері широко відкритими для українських товарів, щоб допомогти українській економіці, яка працює в екстремальних умовах воєнного часу. 

Нагадаємо, що наприкінці 2022 року, Астарта взяла участь у Двосторонній конференції з питань стійкості та відновлення України, яка відбулася  у Парижі.