Один з найбільших вертикально інтегрованих агропромислових холдингів в Україні


Астарта — публічна європейська компанія, вертикально інтегрований агропромисловий холдинг в Україні, яка веде соціально-відповідальний бізнес і виробляє продовольчі товари з орієнтацією на глобальні ринки.

Компанія заснована у березні 1993 року Віктором Іванчиком.

З 2006 року акції Astarta Holding N.V. розміщені на Варшавській фондовій біржі. У жовтні 2022 року компанія завершила процес транскордонної міграції і продовжила розміщення акцій на Варшавській фондовій біржі як Astarta Holding PLC (тікер AST). Astarta Holding PLC – холдингова компанія, до складу якої входить вертикально-інтегрований агропромхолдинг Астарта-Київ.

Основні напрями діяльності агропромхолдингу:

  • рослинництво: 215 000 га земель с.-г. призначення в управлінні;
  • виробництво цукру: 250 000 – 500 000 тонн річне виробництво цукру ;
  • тваринництво: виробник індустріального молока №1 в Україні. Річне виробництво 115 000 тонн молока. Загальне поголів’я складає 27.5 тис. голів;
  • переробка сої: №2 по переробці сої в Україні, загальна річна потужність з переробки складає 230 тис. тонн;
  • біоенергетика: потужність біогазового комплексу складає 150 тис. м³ біогазу в день.

З 1993 року наша компанія постійно підтверджує статус надійного партнера та постачальника, який впроваджує кращі міжнародні практики в управлінні та якості продукції, інвестує в інновації та сталий розвиток громад. Ми прозоро, чесно і відповідально ведемо бізнес, усвідомлюючи свою роль в українському суспільстві. За роки роботи Астарта налагодила міцні партнерські зв’язки з підприємствами-лідерами переробної та кондитерської галузей. Значна частка нашої продукції також експортується через міжнародних трейдерів та прямі контракти. Маючи бездоганну кредитну історію, ми успішно розвиваємо співпрацю з провідними українськими та міжнародними банками.

У 2008 році компанія однією з перших в Україні приєдналася до мережі Глобального Договору ООН.