У рамках виконання стратегії операційного вдосконалення «Астарти» відбулася реорганізація комерційного департаменту та зміна його керівництва.

Так, Цезарі Мациборські 5 червня залишив посаду комерційного директора «Астарти», а виконуючим обов’язки комерційного директора призначено Остапа Пальчевського.

О. Пальчевський протягом останніх трьох років очолює в «Астарті» напрям олійних культур і продуктів переробки сої, має значний досвід роботи в міжнародних трейдингових компаніях.

Загалом реорганізація стосується змін у системі управління продажами та дасть можливість операційним менеджерам ключових бізнес-напрямів (рослинництво і тваринництво, виробництво цукру, переробка сої) впливати на прийняття комерційних рішень та відповідати за кінцевий фінансовий результат сегменту. Менеджмент «Астарти» впевнений, що це рішення дозволить підвищити показники та ефективність бізнес-процесів у кожному напрямі.

При цьому компанія зберігає комерційну команду з її ключовими функціями та стратегічними планами розвитку і продовжує виконання усіх взятих зобов’язань перед партнерами.