Цифрові інновації


IT-компанія AgriChain

Створюємо цифрову культуру в українському агробізнесі

Агробізнес – галузь, яка швидко розвивається і впроваджує багато нових технологій, у т.ч. і цифрових. Астарта, як один з провідних агропромхолдингів України, почав співпрацювати з технологічними компаніями світу понад двадцять років тому. Але у 2017 році Астарта почала самостійно займатися розробкою інноваційних продуктів і створила  inhouse-компанію AgriChain. Стартував процес з одного програмного продукту, однак згодом він був трансформований у  комплексну систему IT-рішень для управління агробізнесом. 

Наявна у системі AgriChain база даних, яку фахівці компанії збирали і систематизували роками, тепер дозволяє управляти земельним банком на небаченому раніше рівні.

Формування агрохімічних паспортів кожного поля, які включають історію  сівозміни, робіт, оглядів, метеорологію, аналіз ґрунтів. Аналіз інформації про стан посівів з різних джерел історичних, супутникових, аерофотознімків. Автоматичне планування оглядів полів, у тому числі й індивідуальних правил оглядів у прив’язці до культури. Своєчасне виявлення ризиків — хвороби, шкідники, бур’яни для прийняття рішень по їх оперативному усуненню і оцінки їх економічної ефективності. Отримання в режимі онлайн бізнес-аналітики та звітів за станом посівів, прогнози врожайності.

Крім того, ці та подібні системи дозволяють цифровізувати процеси управління складським господарством, закупівлями та поставками продукції, технікою і ремонтами, логістикою товарно-матеріальних цінностей та готової продукції. 

Цей інноваційний цифровий продукт дозволить вже найближчим часом повністю автоматизувати усі процеси. А завдяки унікальній базі даних буде можливість  практично виключити помилки, які потенційно можуть допускати люди. Адже автоматизація і аналітика дають можливість збирати врожай з мінімальними втратами, зберігаючи при цьому високу якість вирощеної продукції. 

В Астарті переконані, що цифрові інновації та сільське господарство мають обʼєднуватися, адже разом вони можуть дати дивовижний результат як окремо для аграрної галузі, так і для України в цілому. Саме тому Астарта ділиться з іншими компаніями своїми новітніми напрацюваннями, щоб допомогти українському аграрному бізнесу використовувати потужність даних та штучного інтелекту, модернізувати основні технології і отримати вигоду від нових технологій, оптимізувати й автоматизувати операції, стимулювати цифрове зростання, створювати цифровий досвід та розвивати цифрові таланти та культуру в Україні.

Спільними зусиллями ми зможемо стати більш конкурентоспроможними компаніями, громадами, країною.

Цифрові інновації в повсякденній роботі Астарти