У рамках спільної партнерської програми Альфа-Банк Україна та агропромхолдинг «Астарта-Київ» пропонують агровиробникам кредит до 7,5 млн гривень без застави.

Центр партнерської взаємодії АСТАРТИ продовжує розширювати можливості партнерської програми для сільгоспвиробників. До екосистеми компанії приєднався один з провідних банків України – «Альфа-Банк».

Альфа-Банк Україна займає сильні позиції в обслуговуванні агропромислового комплексу та постійно працює над розширенням вигідних умов для аграріїв. Завдяки глибокій агротехнічній експертизі, Альфа-Банк Україна пропонує швидку процедуру прийняття рішення і постійно розширює продуктову лінійку для максимальної зручності агровиробників.

За умовами партнерської програми агровиробники мають можливість отримати на вигідних умовах кредит від Альфа-Банку Україна під договір поставки зерна майбутнього врожаю з агропромхолдингом «Астарта-Київ». 


Партнери гарантують швидкість при розгляді заявок та оперативність при прийнятті рішень. Максимальна сума кредиту може становити 7,5 млн грн. Під час оформлення кредитного договору не потрібна застава, лише порука власника бізнесу (агровиробника). 

Для отримання кредиту агровиробнику потрібно:
•    узгодити з «Астарта-Київ» умови поставки зерна майбутнього врожаю (культура, кількість, термін поставки, базис поставки);
•    отримати від Альфа-Банку Україна попереднє рішення щодо надання кредиту;
•    надати банку повний пакет документів для оформлення кредиту та відкрити у ньому рахунки (UAH та/або USD);
•    укласти з «Астарта-Київ» договір поставки зерна майбутнього врожаю;
•    укласти з Альфа-Банком Україна кредитний договір із пільговою відсотковою ставкою та отримати кредитні кошти;
•    поставити «Астарта-Київ» зерно й отримати кошти за ринковою ціною.

Для довідки: 

Центр партнерської взаємодії «Астарти» створений для розвитку екосистеми бізнесів, пов’язаних з агровиробництвом і торгівлею с/г продукцією, забезпеченням агровиробників ресурсами, наданням послуг та консультацій. Долучаючи до партнерських програм нових учасників, Центр пропонує аграріям більш комплексні можливості для підтримки та розвитку їхнього бізнесу. В партнерських програмах також беруть участь дочірні та афілійовані підприємства «Астарти», зокрема, це елеваторні послуги, давальницька переробка цукрових буряків, закупівлі врожаю, страхування, програмне забезпечення для управління агробізнесом (AgriChain) та інші можливості за потреби партнерів. 

Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в топ-10 фінансових установ країни за обсягом активів. Банк займає провідні позиції у всіх ключових сегментах банківського ринку і є одним з найбільш стійких і надійних банків України.