• ЄБРР гарантує кредит у розмірі 6,3 млн євро, з 10,5 млн євро, на підтримку продовольчої безпеки в Україні.
• Нефінансована угода про розподіл ризиків для агропромхолдингу укладена з Райффайзен Банком.
• Підтримка є частиною цьогорічної інвестиційної діяльності ЄБРР в Україні, у розмірі 1 млрд євро, спільно з донорами та партнерами.


ЄБРР посилює продовольчу безпеку в Україні під час військового стану, підтримуючи більше половини ризиків кредиту на поповнення обігових коштів на суму 330 млн грн (еквівалент 10,5 млн євро) для Астарти, одного з найбільших вертикально інтегрованих агроіндустріальних холдингів в Україні, через угоду з Райффайзен Банком. Частка ризику, який бере на себе ЄБРР, становить 6,3 млн євро.

Інструменти розподілу ризиків ЄБРР підвищують спроможність місцевих фінансових установ надавати доступ до фінансування українським приватним компаніям, які працюють у критично важливих галузях, пов’язаних із сільським господарством, зокрема, сільське господарство, харчова промисловість, транспорт та імпорт. Повномасштабне вторгнення росії в Україну, яка є постачальником с.-г. продукції по всьому світі, розпочалося 24 лютого, саме напередодні весняного посівного сезону.

Цей кредит допоможе Астарті отримати достатнє фінансування для успішного вирощування сільськогосподарських культур під час війни в Україні. 

Детальніше тут