Вячеслав Чук, член ради директорів холдингу та комерційний директор Астарти, продовжує активно працювати на провідних комунікаційних платформах світу. Минулого тижня він провів низку робочих зустрічей в рамках Мюнхенської конференції з безпеки.

Команда Астарти вдячна уряду ФРН та німецькому банку розвитку за співпрацю та готовність і надалі підтримувати проєкти відбудови України. Адже вже другий рік поспіль ми спільно реалізовуємо проєкт з розвитку регіонального підприємництва «Курс на незалежність». Тож і під час  Мюнхенських робочих зустрічей з Держаним секретарем Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ) Нільсом Аннен, Федеральним Міністром економічної співпраці та розвитку Свенья Шульце та Роландом Сіллером, СЕО DEG, обговорювали результати впровадження проєкту і перспективи масштабування такого роду програм в Україні. Представники уряду ФРН  та банку DEG також висловили наміри і надалі розвивати співробітництво з приватними сектором, що є надважливим під час війни.

На додаток до проєктів соціального та економічного впливу Астарти, особливу увагу приділили і питанням поточного стану агросектору України та потенційним викликам, які постали перед українським агробізнесом.  

-Під час зустрічі з членкиненю Бундестагу, Деборою Дюрінг, обговорили поточний стан сільськогосподарського виробництва: структуру, форму власності та моделі управління, впровадження принципів сталого розвитку та інтеграцію в ЄС. А у розмові з Державним секретарем по фінансових ринках та політики ЄС Федерального міністерства фінансів Німеччини Йоргом Кукісом я зауважив про потребу в інструментах страхування військових ризиків та розповів про ускладненість доступу до ринків ЄС для нашої продукції, – додав Вячеслав Чук.