Рада директорів


Структура управління компанії – однорівнева. Рада Директорів складається з шести членів, троє з яких є незалежними. Виконавчі Директори А і Виконавчий Директор В здійснюють операційне управління компанією. Невиконавчі Директори виконують наглядові та стратегічні функції.

Компетенція та порядок роботи Ради Директорів визначаються Положенням про Раду Директорів Rules of the Board of Directors


Віктор Іванчик

Виконавчий директор A
Executive Director A, Chief Executive Officer

Віктор Іванчик працював у Київському авіаційному виробничому об’єднанні та перебував на державній службі. У 1993 році він заснував компанію Астарта-Київ і з дня засування займає посаду генерального директора. У 1979 році закінчив Харківський авіаційний інститут ім. М.Є. Жуковського, де здобув освіту інженера-механіка. У 2007 році пройшов навчання у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ) за програмою Senior Executive MBA. Заслужений працівник сільського господарства України.


Говард Дал

Non-Executive Director C, Chairman of the Board of Directors

Говард Дал був призначений на посади Невиконавчого директора С та Голови Ради директорів у 2017 році. Дал був членом ради директорів неприбуткових, державних та приватних компаній University of North Dakota Foundation, North Dakota Council for the Arts, Federal Reserve Bank of Minneapolis, The Ethics and Public Policy Centre Washington DC. Освіту здобув в Університеті Північної Дакоти, Університеті Флориди та Євангельській богословській школі Трініті.


Віктор Гладкий

Executive Director A, Chief Financial Officer
Виконавчий директор А з 2014 року

Віктор Гладкий працював у державному секторі – Міністерстві закордонних справ України та Національному банку України. З 1995 по 2012 рік Віктор Гладкий займав різні керівні посади в державних та комерційних банках – Державному експортно-імпортному банку України, Сітібанку (Україна), Правекс Банку (Inteza Sanpaolo Group, Україна). У 1985 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю міжнародні економічні відносини. У 2005 році отримав юридичну освіту.


Марк Ван Кампен

Executive Director B, Chief Corporate Officer

Марк Ван Кампен є Виконавчим директором В з дня заснування компанії. До цього він працював на різних посадах в компанії Océ Van der Grinten N.V., на посаді головного юридичного радника в NBM-Amstelland N.V, був директором Montferland Beheer BV, Ovostar Union NV, Do It Yourself (DIY) Orange Holding NV, Европейського представництва (за межами Італії) Salvatore Ferragamo SpA, Lugo Terminal Srl at Lugo, International Internet Investments Coöperatief U.A, Griffin Premium Re N.V. Юридичну освіту Марк Ван Кампен отримав в Університеті Nijmegen у 1968 році.


Жиль Меттеталь

Non-Executive Director C

Жиль Меттеталь має більш ніж 30-річний міжнародний досвід фінансування сільського господарства, агробізнесу та корпоративного сектору нерухомості. Працював у місії Інвестиційного центру Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН.
Обіймав різні посади невиконавчого директора в компаніях Danone Industrial, Lu Polska, Kraft Bolchevik, Bonduelle Kuban, Agrokor and Axereal Participations Europe Centrale. Понад десять років очолював департамент агробізнесу Європейського банку реконструкції та розвитку.


Хусейн Арслан

Non-Executive Director C

Хусейн Арслан має багаторічний міжнародний досвід у сфері сільського господарства, продовольства. Займав керівні позиції в дочірніх компаніях Arbel Group AGT в Туреччині. Був одним із засновників та акціонерів компанії-постачальника сировини для AGT – Saskcan, де він також входив до складу ради директорів. Також він є директором дочірньої компанії AGT, Durum Gida Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“Durum”) та інших компаній в Туреччині. Хусейн Арслан отримав ступінь бакалавра наук з електротехніки в Близькосхідному технічному університеті в Туреччині. У 2015 році Арслан був президентом Глобальної конфедерації бобових, займав керівні посади в Мерсінській торговій товарній біржовій раді.