Рада директорів


Структура управління компанії – однорівнева. Рада Директорів складається з шести членів, троє з яких є незалежними. Виконавчі Директори здійснюють операційне управління компанією. Невиконавчі Директори виконують наглядові та стратегічні функції.

Компетенція та порядок роботи Ради Директорів визначаються Статутом компанії.


Віктор Іванчик


Executive Director

Віктор Іванчик заснував компанію Астарта-Київ у 1993 році. До цього працював у Київському авіаційному виробничому об’єднанні та перебував на державній службі. Першу освіту інженера здобув у Харківському авіаційному інституті ім. М.Є. Жуковського у 1979 році. У 2006-2007 роках пройшов навчання у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ) за програмою Senior Executive MBA. У 2019 навчався у Києво-Могилянській бізнес-школі за програмою Школа стратегічного архітектора. Заслужений працівник сільського господарства України.


Говард Дал

Non-Executive Director, Chairman of the Board of Directors

Говард Дал був призначений на посади Невиконавчого директора та Голови Ради директорів у 2017 році. Дал був членом ради директорів неприбуткових, державних та приватних компаній University of North Dakota Foundation, North Dakota Council for the Arts, Federal Reserve Bank of Minneapolis, The Ethics and Public Policy Centre Washington DC. Освіту здобув в Університеті Північної Дакоти, Університеті Флориди та Євангельській богословській школі Трініті.


Вячеслав Чук

Executive Director

Вячеслав Чук призначений на посаду Виконавчого директора Astarta Holding PLC з серпня 2023 року. Освіту за фахом правознавство та фінанси здобув у Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка. Також пройшов навчання за програмами Management Development у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ Київ) та Corporate Governance в Українській академії корпоративного управління (UCGA). Вячеслав має широкий досвід у сфері формування стратегії комерційної діяльності підприємств, налаштування бізнес-процесів з урахуванням комерційних ризиків, фокусом на продуктах з доданою вартістю та експансії на нові перспективні ринки.


Жиль Меттеталь

Non-Executive Director

Жиль Меттеталь має більш ніж 30-річний міжнародний досвід фінансування сільського господарства, агробізнесу та корпоративного сектору нерухомості. Працював у місії Інвестиційного центру Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН.
Обіймав різні посади невиконавчого директора в компаніях Danone Industrial, Lu Polska, Kraft Bolchevik, Bonduelle Kuban, Agrokor and Axereal Participations Europe Centrale. Понад десять років очолював департамент агробізнесу Європейського банку реконструкції та розвитку.


Маркіян Маркевич

Non-Executive Director

Маркіян Маркевич обіймає посаду Невиконавчого директора в компанії з жовтня 2022 року. Він також директор та президент Crossways MK Consulting, інвестиційної консалтингової компанії з повним спектром послуг з фокусом на Східну Європу, яка з 2014 року відповідає за злиття та поглинання, а також прямі інвестиції в Україні на суму понад 400 млн. доларів США в різних секторах економіки. До цього Маркіян тривалий час працював у сфері структурованого фінансування в Банку Монреаля. Маркіян отримав ступінь MBA в Університеті Квінз та ступінь магістра міжнародних відносин у Львівському національному університеті імені Івана Франка.


Саввас Сотірі Періклеус

Executive Director

Саввас Сотірі Періклеос обіймає посаду Виконавчого директора  в компанії з жовтня 2022 року. Раніше пан Періклеос займав посаду голови представництва грецького банку в Києві. Має багаторічний досвід роботи у банківській сфері, провівши попередні 35 років в Hellenic Bank на Кіпрі, де він відігравав важливу роль в управлінні великими міжнародними корпоративними рахунками. Водночас, пан Періклеус займав ключову посаду у Міжнародному бізнес-центрі банку, очолюючи бухгалтерію, департамент міжнародних платежів SWIFT, був Операційним директором.