АСТАРТА опублікувала 10 щорічний Звіт зі сталого розвитку відповідно до принципів Глобального договору ООН, членом якого Компанія є з 2008 року.

Внесок АСТАРТИ до сталого розвитку полягає у поєднанні економічної, екологічної та соціальної складових та інтегрується до 7 елементів корпоративної соціальної відповідальності Компанії: трудові відносини, чесні операційні практики, питання взаємодії із клієнтами та споживачами, права людини, корпоративне управління, екологічні питання, залучення та розвиток громад.

Впродовж 2018 року АСТАРТА продовжувала системні проекти, а основоположні напрями було доповнено новими заходами у сферах раціонального споживання ресурсів, використання  енергозберігаючих технологій, корпоративної соціальної відповідальності, інформаційних технологій, точного землеробства.

Серед іншого, торік в Компанії було актуалізовано корпоративні політики і процедури у сферах безпеки, протидії корупції, розпочалася освітня програма з питань захисту прав людини та недопущення дискримінації, розпочав діяти Комплаєнс комітет, вдосконалено систему тендерних закупівель APS.

Завдяки власним IT-розробкам підвищено рівень автоматизації та ефективності в агро- та цукровому виробництві, управлінні земельними ресурсами, обліку.

В рамках корпоративного соціального партнерства  АСТАРТА акцентувала увагу  на розвиткових та освітніх проектах: за минулий рік проекти IT-освіти, «Підйом. Майстерня лідерства та проектного менеджменту, «Моє майбутнє в агро», «Гуманна Педагогіка», Liberal Arts, англомовні літні табори Go Camp, «РІД», охопили понад 4 тис. учасників в різних областях України.

Генеральний директор та засновник АСТАРТИ Віктор Іванчик:

«Ми вдосконалюємо моделі раціонального споживання ресурсів на всіх виробництвах – від цукрових заводів, де впроваджуються замкнуті цикли використання води і енергозберігаючі технології, до польових робіт, де за рахунок розвитку IT-технологій і точного землеробства оптимізується використання пального, засобів захисту рослин та інших ресурсів. Паралельно з цим вже на багатьох підприємствах компанії стартували проекти Lean-менеджменту виробничих процесів. Ми віримо і своїм прикладом намагаємося доводити, що партнерство і відкрита та чесна комунікація є невід’ємними складовими сталого розвитку як бізнесу, так і країни в цілому.

Детальніше зі Звітом можна ознайомитися на сайті Компанії за посиланням: