Переробка сої


Глобинський переробний завод – сучасне високотехнологічне підприємство, продукція якого відповідає міжнародним стандартам якості.  

Підприємство спеціалізується на переробці бобів сої та оптовій торгівлі продуктами її переробки – високопротеїнового гранульованого шроту, нерафінованої гідратованої олії, гранульованої оболонки. 

Проєктна річна переробна потужність заводу становить 230 тисяч тонн.  

На підприємстві встановлено обладнання провідних світових виробників «Bühler» (Швейцарія), «GEA» (Німеччина), «Alfa Laval» (Швейцарія), «CPM» (Нідерланди), «Siemens» (Німеччина), «KSB» (Німеччина) та ін. До складу також входять потужності зі зберігання готової продукції та елеватор ємністю 42 тисячі, інженерні, автомобільні та залізничні комунікації. Крім того, на підприємстві передбачені потужні системи очищення води та повітря. 

Переробка бобів сої у готову продукцію передбачає виконання комплексу технологічних операцій за методом прямої екстракції.  

У процесі виробництва здійснюється систематичний контроль за якісними і кількісними показниками та показниками безпечності вхідної сировини, допоміжних матеріалів, готової продукції відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 22000, GMP+B1.  

Інтегровано у виробництво систему екологічного керування та систему енергетичного менеджменту за стандартами ISO14001, ISO 50001. 

Реалізовано концепцію ощадливого виробництва з використанням інструментарію «5S».