Партнерський проєкт «Дуальна освіта» АСТАРТА реалізувала разом з Європейським банком реконструкції та розвитку, компанією E&Y Ukraine та Харківським національним аграрним університетом ім. В. В. Докучаєва.

Нашою метою стала допомога молодим спеціалістам отримати якісну вищу освіту із практичною базою на виробничих підприємствах АСТАРТИ і скорочення розриву між теорією в університетах та практикою в реальних умовах виробництва.

Це win-win, адже молоді спеціалісти мають улюблену роботу і їх не потрібно перенавчати, компанія – вмотивованих працівників, а країна – громадян, які не виїжджають закордон.

За результатами реалізації проєкту:
–    оновлено університетську навчальну програму бакалаврату за фахом “Агрономія”;

–    збільшено з 5 до 14 тижнів термін проведення практику на полях роботодавця. У межах проєкту АСТАРТА запрошує на стажування агрономів, ветлікарів, зоотехніків та інженерів з усіх аграрних вишів Україні. Серед тих, хто у нас стажується, чимало залишаються працювати в Астарті.

–    35 професорів та викладачів ХНАУ стали учасниками тренінгу «Впровадження елементів дуального навчання в навчальний процес» та засвоїли знання щодо найкращих практик дуальної освіти в Німеччині, Австрії та Казахстані, особливості наставництва та роль роботодавця у системі дуального навчання, сучасні тенденції та практичні аспекти агробізнесу в Україні;

–    250+ користувачів на 4 ресурсах прослухали курс відеолекцій «Підвищення професійних навичок агрономів. Національний та міжнародний досвід». Його співавторами якого стали Міхаель Бастен, старший агроном компанії Koch Agronomic Services LLC (Німеччина) та професорсько-викладацький склад Харківського національного університету.

Тепер наші партнери з E&Y Ukraine готують навчальні відеоролики з курсу “Агрономія” та планують проведення інформаційної кампанії за результатами проєкту. АСТАРТА надає допомогу для оновлення матеріально-технічної бази університету.