23 вересня на Глобинському переробному заводі відбулася робоча зустріч в рамках реалізації АСТАРТОЮ нового інвестиційного проєкту з поглибленої переробки сої. 

Участь у заході взяли виконавчий директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій (ЮкрейнІнвест) Сергій Цівкач, голова Полтавської обласної  державної адміністрації Олег Сінєгубов, міський голова Глобино Станіслав Джус та представники АСТАРТИ. 

Під час зустрічі проєктна команда АСТАРТИ презентувала новий інвестиційний проєкт, в рамках якого на базі інтегрованого комплексу з переробки сої (м. Глобино) буде збудована нова технологічна лінія поглибленої переробки сої потужністю до 100 тис. тонн соєвого протеїнового концентрату на рік. 

У ході візиту ЮкрейнІнвест підписало Меморандум про наміри щодо співпраці з агропромхолдингом АСТАРТА. 

Директор Глобинського переробного заводу Ігор Лумпієв зазначив, що завод виготовлятиме соєвий протеїновий концентрат, який додають у раціон всім видам тварин, птиці та риби. Це перше таке виробництво в Україні. 

Загалом Компанія планує інвестувати у проєкт близько  50 млн доларів США. Реалізація проєкту триватиме 2 роки, а по його завершенню буде створено понад 80 нових робочих місць.