На переробних підприємствах Астарти стартував новий сезон цукроваріння. 12 вересня переробку цукрових буряків розпочав цукровий завод на Вінниччині. Наприкінці цього тижня буде запущений завод на Полтавщині, а у третій декаді та на початку жовтня  – ще три. Загалом у поточному сезоні сировину перероблятимуть п’ять цукрових заводів агропромхолдингу.

– Команди та переробні підприємства повністю готові до роботи. На додаток до капітальних ремонтів, ми реалізовуємо низку інвестиційних проєктів, які спрямовані на підвищення якості цукру і збільшення продуктивності виробництв, – говорить Євген Садовий, директор з переробки продуктів сільськогосподарського виробництва Астарти. – Також ми постійно вивчаємо можливості та кращі практики щодо підвищення енергонезалежності наших підприємств, щоб забезпечити безперервність виробничого та переробного процесів. Минулого року провели заміну схеми сушіння жому з газу на пелети рослинного походження, придбали додаткові генератори і збільшили виробництво біогазу на власному біоенергетичному комплексі. Цього року завершуємо процес переведення трьох котлів на альтернативні види палива. До того ж, ці заходи сприяють зменшенню викидів парникових газів за рахунок зменшення споживання викопних джерел енергії.

Тим часом аграрні підприємства агропромхолдингу, які і забезпечують значну частину сировини для цукрових заводів Астарти, продовжують збирання цукрових буряків, загальна площа яких цього року становить 39 тис. га.  Також компанія активно співпрацює і з сторонніми сільгоспвиробниками, розширюючи, з року в рік, масштаби співробітництва.   

-Враховуючи усі фактори, ми плануємо збільшити обсяги переробки та розширювати географію експорту на європейські ринки,  – додав Євген Садовий.