У 2017 році АСТАРТА стала партнером проекту Liberal Arts, ініційованого Українською Академією Лідерства за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Liberal Arts став інтелектуальною платформою для зустрічей, співпраці та дискусій лідерів думок, громадських діячів та вчителів. Проект пропонує комплекс гуманітарних знань, які мають слугувати інноваційним підходом для реформування підходів в освіті та підготовки вчителів-лідерів.

У рамках реалізації Liberal Arts впродовж 2017-2018 років проходили тематичні сесії в Києві на теми свободи, відповідальності, довіри, мислення, знань, цілісності, а також регіональний семінар для вчителів Полтавської області, учасниками яких завдяки АСТАРТІ стали понад 60 вчителів із 13 шкіл Полтавської області. Цікаві лекції, робота в групах у режимі «мозкового штурму», обмін досвідом, живе щире спілкування допомогли освітянам виявити свої сильні сторони та транслювати своїм учням високі духовні цінності. Свобода, відповідальність, довіра, відвага, новітня система навчання без уроків та критики в неформальному середовищі ART-LAB – ці та інші теми допоміг розкрити проект Liberal Arts.

І в 2019 році вчителі в рамках трьох освітніх форумів Liberal Arts в Полтаві, Харкові та Львові опанували новітні методи навчання, які спрямовані на розвиток особистості учня, навчилися критичному мисленню і вмінню висловлювати свої думки для досягнення цілей розвитку сільської школи та учнів. 54 вчителя, які прагнуть великих змін, із Полтавської та Хмельницької областей за сприяння АСТАРТИ відвідали форуми.

Для АСТАРТИ – це важливий проект, адже освіта є пріоритетним напрямом корпоративної соціальної відповідальності. Освіта – це майбутнє дітей, бізнесу і всієї держави. А Liberal Arts продовжує об’єднувати вчителів майбутнього, які приймають виклики сучасності та навчаються впродовж життя.