Цьогорічна посівна кампанія завдяки погодним умовам стартувала раніше: з 20 березня і станом на сьогодні агрофірми АСТАРТИ вже посіяли 18 тис. га цукрових буряків, або 50% від плану. У західних областях також розпочалася сівба соняшника, яким наразі засіяно 2 тис. га.

Усі підприємства у стислі строки впоралися із закриттям зимової вологи і внесенням мінеральних добрив під посів ярих культур. Загалом, основу цьогорічної сівозміни в АСТАРТІ складатимуть кукурудза, пшениця та цукрові буряки.

Важливим є те, що це перший комплексно цифровий виробничий сезон в компанії – платформа Agri Managеment, розроблена дочірньою IT-структурою АСТАРТИ «Агрі Чейн», запроваджується на всіх агрофірмах. В режимі пілотного проекту програма минулого року була протестована на декількох підприємствах холдингу.

«Цього року ми вийшли в поле, інтегрувавши виробничі і бізнес-процеси в галузі рослинництва в єдину програму Agri Managеment. Agri Managеment – це система для планування, обліку та аналізу головних виробничих операцій в онлайн-режимі. Ще один мобільний інструмент, WMS (warehouse management system), який ґрунтується на технології штрихкодування, вводимо для контролю переміщення і використання матеріально-технічних ресурсів. Ми переконані, що нові рішення посилять виробничу ефективність компанії», – коментує операційний директор АСТАРТИ Желько Ерцег.