60 українських підприємців отримали гранти українсько-німецької програми «Курс на Незалежність» на розвиток українського виробництва та масштабування свого бізнесу.

Переможці були обрані відбірковою комісією з понад 220 заявок, отриманих від підприємців з громад Полтавської, Хмельницької, Тернопільської, Житомирської, Вінницької та Харківської областей України.

Загальний грантовий фонд програми становить 720 тисяч євро, відтак кожен переможець на розвиток свого бізнесу отримає по 12 тис. євро.

Проєкт організований завдяки співпраці українського бізнесу та німецького банку розвитку: агропромхолдингу Астарта-Київ та Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft mbH. Партнерами з впровадження є благодійний фонд “Повір у себе “, благодійна організація CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» та Агенція місцевого економічного розвитку Зеленодольська.

Дякуємо всім підприємцям-учасникам та членам комісії, які в таких непростих умовах – часто без зв’язку, світла, під обстрілами, продовжують працювати та розвиватися! Ваша праця – це віра в Україну та нашу якнайшвидшу Перемогу!

Тримаємо курс на економічну незалежність разом!