Господарства холдингу зібрали сільгоспкультури ранньої зернової групи на площі 53 тис га. Валовий збір врожаю 2019 року складає понад 263 тис. тонн. Найбільшу частку традиційно займає озима пшениця, якої зібрано 255 тис. тонн із площі понад 49 тис. га.

Зерно нового врожаю приймали 7 елеваторів АСТАРТИ загальною потужністю одночасного зберігання понад 550 тис. тонн, в тому числі Семенівський та Красилівський, котрі розпочали роботу в цьому році.

Зважаючи на успішну перезимівлю, середня врожайність зібраної пшениці становить 5,1 т/га та є вищою за показники по Україні (станом на 5 серпня  – 4,1 т/га). І хоча врожайність на 5% нижча очікуваної, висока продовольча якість зерна дасть можливість компанії виконати бізнес-план.

Вадим Скрипник, керівник управління рослинництва АСТАРТИ:

«Хоча рік доволі специфічний за погодними умовами, збиральна кампанія  пройшла в плановому режимі, відповідно до агрономічних термінів. Наша команда спрацювала чітко і в операційному, і в технічному плані, оперативно реагуючи на виклики сезону.

На часі готуємося до наступного етапу: збирання технічних культур, зокрема, сої, соняшнику, цукрових буряків, кукурудзи. Посіви перебувають у доброму стані, маючи високий потенціал врожайності.