Днями завершилася друга хвиля глобального проєкту «Крила» (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки).

У фіналі 15 учасниць презентували свої бізнесові проєкти, десять з яких отримали гранти для започаткування чи розширення власної справи.  

Жінки, які отримали фінансування, розвиватимуть у своїх громадах різні бізнеси: соціальну мануфактуру ─ медову майстерню, масажну студію, пасажирські транспортні перевезення, майстерню комп’ютерної вишивки, кав’ярню, кондитерську, піцерію, майстерню корисних смаколиків, ферму та ін.

Три учасниці отримали гранти від Астарти, яка виступає партнером глобальної ініціативи. Цього року агропромхолдинг профінансує проєкти учасниць з Полтавщини ─ кав’ярню у форматі «coffee to go», масажну студію та ферму.  

Освітній процес став важливою складовою цієї ініціативи, тому влітку усі учасниці проєкту пройшли інтенсивні тренінги, де експерти Астарти виступили в якості менторів та тренерів.    

Влітку всі учасниці пройшли навчання, під час якого опанували різні інструменти менеджменту, навички ведення підприємницької діяльності та отримували консультації фахових психологів і бізнес-тренерів.  

Проєкт «Крила» (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки) ─ глобальна ініціатива яка з 2020 року впроваджується неурядовою організацією «Пакт Україна» за підтримки Уряду Канади. Він спрямований на посилення економічної безпеки жінок у сільських регіонах. Залучені громади у Київській, Львівській, Полтавській та Харківській областях. Планується, що його реалізація триватиме до березня 2025 р року, а участь у ньому візьмуть близько 3000 жінок.