Елеваторні комплекси АСТАРТИ активно приймають збіжжя нового врожаю. З початку збиральної кампанії-2021 підприємства вже прийняли на зберігання 215 тис. тонн пшениці та ріпаку.

Усього за попередні три маркетингові роки підприємства Компанії прийняли 2.6 млн тонн сільськогосподарських культур, у т.ч. 1.6 млн тонн кукурудзи, 642 тис. тонн пшениці, 177 тис. тонн соняшника, 159 тис. тонн сої та ін.

—    Елеватори АСТАРТИ працюють з 10 культурами. Це зернові — пшениця, кукурудза, ячмінь, жито, гречка, овес та сорго. Олійні — ріпак, соняшник,  та зернобобові —  соя. Ми надаємо повний комплекс послуг з приймання та зберігання збіжжя, проводимо попередні аналізи по визначенню показників безпеки та ГМО на власних сертифікованих лабораторіях, — зазначив керівник департаменту елеваторного бізнесу АСТАРТИ Олексій Вєровчук.

Компанія має сучасний парк із 200 вагонів-зерновозів і маневрові локомотиви на кожному елеваторі. Це дозволяє уникати простоїв і чітко за графіком доставляти завантажені маршрути на станції відправлення. Загалом елеватори Компанії вантажать відправницькі маршрути (48-54 вагони) за добу-півтори.

—    Щоб максимально пришвидшити процес приймання та відвантаження збіжжя ми впровадили низку заходів: ввели електронну ТТН, яка спростила і прискорила роботу вагарів; оптимізували маршрут руху автівок по території підприємств і, таким чином, збільшили швидкість приймання зерна з 8-10 авто на годину до 12. Процеси взяття проб, визначення якості та зважування тривають до 10 хвилин, а процес вивантаження автотранспорту — 5-6 хвилин, — додав О. Вєровчук.

В рамках розвитку партнерської екосистеми АСТАРТА на елеваторах діє програма лояльності. Компанія пропонує товаровиробникам та зернотрейдерам повний комплекс елеваторних послуг на вигідних умовах: гнучка система знижок, залежно від обсягу перевалки та терміну зберігання,  нові спеціальні пропозиції та сервіси.

Для довідки
Елеваторні комплекси Компанії розташовані у Полтавській (Яреськівський, Лутовинівський, Семенівський, Скороходівський елеватори), Хмельницькій (Війтовецький, Красилівський елеватори) та Вінницькій (Хмільницький елеватор) областях.
Це 7 високотехнологічних маршрутних елеваторів із загальною потужністю одночасного зберігання понад 550 тис. тонн зерна. Кожен з елеваторів приймає 2.5-6 тис. тонн зерна на добу, відвантажує на  автомобільний транспорт — до 2 тис. тонн, на залізничний транспорт — до 3 тис. тонн на добу. Потужність сушіння — 1,5-3 тис. тонн на добу.
Усі підприємства обладнані автоматизованою системою управління зерносховищами та контролем якості продукції. Механізований відбір проб і прозора система визначення якості зерна виконуються у власних сертифікованих лабораторіях, які функціонують на кожному підприємстві.  

Контакти для співпраці:
e-mail: [email protected]  
тел.: +380 95 770 11 94