Для запобігання розповсюдження коронавірусу COVID-19 з середини лютого компанія вживає активні профілактичні заходи, ризик-комітетом складено та відпрацьовано відповідні програми дій. Зараз налагоджено алгоритми віддаленої роботи працівників, вводиться гнучкий графік роботи, обмежено відрядження, відмінено масові корпоративні заходи, наради та зустрічі проводяться в режимі онлайн. На всіх підприємствах компанії розміщено плакати з інформаційними повідомленнями про профілактичні заходи та для протидії дезінформації. Також в рамках медичної програми страхування працівникам компанії надається професійна медична допомога по всій території України.

Окрім того, АСТАРТА вживає наступні профілактичні заходи у приміщеннях та офісах:

• проводиться щоденне ранкове вологе прибирання професійним пилососом килимового покриття із використанням професійних дезинфікуючих засобів;
• щоденно провітрюються офісні приміщення;
• щогодини відбувається прибирання місць загального користування та санітарних зон;
• миття посуду відбувається лише в посудомийній машині з дезінфекцією гарячою парою;
• встановлено дезінфікуючі засоби в санітарних зонах та на входах у офісні приміщення;
• для активації захисних сил організму та зміцнення імунної системи щоденно для вживання працівниками головного офісу на всіх кава-просторах готується нарізка з імбиру та лимону.

Ми розуміємо, що в такій ситуації необхідно мобілізуватися та взаємодіяти, тому з середини лютого компанія надає допомогу засобами захисту від коронавірусу лікарням в регіонах (дезінфектори, антисептики, тест-системи на визначення коронавірусу, захисні костюми, респіратори, одноразові рукавички, окуляри, маски). Допомогу вже отримали понад 20 медичних закладів, програма продовжується.