Астарта продовжує публічно звітувати про свої зусилля у напрямку сталого розвитку і опублікувала Звіт зі сталого розвитку за 2022 рік.

Говард Дал, голова ради директорів Астарти:

«В Астарті ми бачимо своє завдання в тому, щоб продовжувати бізнес, незважаючи на триваючу військову агресію, підтримувати сталий розвиток української держави та суспільства, інтегруючи країну в європейські ринки та роблячи свій внесок у глобальну продовольчу безпеку та боротьбу зі зміною клімату.

Минулого року наша компанія спільно з міжнародними бізнес-партнерами дослідила можливості відновлюваного сільського господарства, яке стало ключовим трендом у світовій харчовій та сільськогосподарській промисловості. Відразу після завершення весняної посівної кампанії, ми переглянули наші сільськогосподарські практики і визначили ключові елементи, які сприяють здоров’ю ґрунту – диверсифікована сівозміна, скорочення обробітку ґрунту, органічні добрива та точне землеробство, яке тісно пов’язане з постійним розвитком власної цифрової платформи Agrichain.

Наша мета – розширити ці практики в найближчі роки на користь місцевих громад України та міжнародних клієнтів по всьому світу.

Сталий розвиток бізнесу Астарти ґрунтується на диверсифікації асортименту продукції, ринків збуту та зростаючій самодостатності у використанні енергоресурсів. Це дозволить компанії зміцнити власну енергетичну незалежність та підтримати українську енергетичну систему, яка стала об’єктом жорстоких ракетних атак з боку росії.

Ще однією сферою, яка привертає нашу увагу з точки зору довгострокової стратегічної перспективи, є зміна клімату. Післявоєнне економічне відновлення України буде тісно пов’язане з політикою ЄС, такою як “Зелений курс”. Ми вбачаємо свою роль як європейської публічної компанії, що працює в Україні, в тому, щоб очолити програму декарбонізації у тісній співпраці з місцевими колегами в кожній галузі, де ми присутні: первинне сільське господарство, харчова промисловість та тваринництво.»

Нагадаємо, у червні 2022 року, під час Саміту лідерів Глобального договору ООН у Нью-Йорку, Віктор Іванчик, СЕО та засновник Астарти, був визнаний переможцем у номінації 2022 SDG Pioneer for Sustainable Business Strategy за досягнення у просуванні Цілей сталого розвитку.