Днями завершилася перша хвиля проєкту «Крила» (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки).

У фінальній частині проєкту 17 учасниць презентували свої бізнес-ідеї, з яких на конкурсній основі було обрано 12, які і отримали фінансування для реалізації власних бізнес-проєктів.

Серед переможців пекарня корисного хліба, крафтова майстерня з виготовлення фруктової пастили, цех з очищення питної води, виробництво одягу, індивідуальний пошив постільної білизни для дитячих ліжок, пральня, студія з вивчення англійської мови за індивідуальною методикою, вирощування лаванди та ін.

4 учасниці-фіналістки отримали гранти від агропромхолдингу АСТАРТА-КИЇВ, який виступає партнером глобальної ініціативи.

Додатково, в якості партнера проєкту у Полтавській області, АСТАРТА-КИЇВ вже фінансово підтримала і 18 підприємницьких стартапів жінок з Глобинської, Козельщинської, Білицької та Шишацької об’єднаних територіальних громад.

Освітній процес став важливою складовою цієї ініціативи, тож експерти АСТАРТИ-КИЇВ долучилися до проєкту і в якості менторів та тренерів.    

Загалом, у ході проєкту жінки проходили навчання, під час якого вони не лише опанували різні інструменти менеджменту та навички ведення підприємницької діяльності, але й отримували консультації фахових психологів та бізнес-тренерів.  

Проєкт «Крила» (Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки) ─ глобальна ініціатива, започаткована у 2020 році за підтримки Уряду Канади та за реалізації неурядової організації «Пакт Україна», метою якої є допомога жінкам у сільських регіонах стати економічно незалежними та розпочати власну справу. Його реалізація триватиме до березня 2025 р. Планується, що участь у ньому візьмуть близько 3000 жінок з різних регіонів України.