Добробут тварин


Для Астарти пріоритетом є гуманне ставлення до тварин, тому компанія зобов’язується дбати про здоров’я та добробут тварин. Команда фахівців з напрямку тваринництва постійно та активно взаємодіє з провідними експертами в галузі із питань здоров’я та добробуту тварин, щоб узгодити свої підходи із науково обґрунтованою практикою. Кожному співробітнику ферми доступні поради від ділових партнерів-спеціалістів для підвищення рівня своїх знань і вдосконалення професійних навичок. Проводиться онлайн-навчання персоналу ферм з ветеринарної допомоги та лікування, годівлі, догляду за телятами, планування та обліку у тваринництві тощо.

Астарта забезпечує хороші умови утримання тварин як у корівнику, так і під час вигулу. У корівнику корови мають товсті матраци, достатньо місця для комфортного перебування та прогулянок, масажні щітки, постійний доступ до чистої питної води, своєчасну подачу збалансованого корму.
Поліпшенню добробуту тварин також сприяє розробка стандартизованих процедур, інструкцій і контрольних списків для точних і скоординованих дій персоналу, який доглядає за худобою. Це інформаційні плакати з НАССР та добробуту тварин на всіх молочних фермах, опис та візуалізація технології доїння, інструкції з відбору телиць та ін.

Одна з ферм Астарти взяла участь у пілотному цифрому проєкті із запровадження Програми контролю сирого молока на базі програмного забезпечення «Молочний модуль». Метою програми є розвиток внутрішньої торгівлі з вищою доданою вартістю в молочному секторі задля спільної мети сталого зростання в Україні. Проєкт реалізується Держпродспоживслужбою в рамках Програми торгівлі якісними харчовими продуктами, що фінансується Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарії (SECO), під керівництвом Науково-дослідного інституту органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) спільно з консалтинговою компанією SAFOSO AG (Швейцарія), яка виступає за безпечну їжу від здорових тварин.