Наприкінці жовтня 2023 року Forbes Ukraine представив Рейтинг 200 найбільших приватних компаній в Україні. Рейтинг був розділений на 15 галузей, лідери яких визначалися за обсягом продажів у 2022 році. У підсумку Астарта потрапила у сімку найбільших компаній агропромислового комплексу.

Особливістю рейтингу стало визначення керівників найефективніших компаній, за результатами якого Віктор Іванчик, засновник та генеральний директор агропромхолдингу Астарта, був визнаний «СЕО ЕФЕКТИВНОЇ КОМПАНІЇ» в агропромисловому секторі.

Під час розрахунків до уваги бралися динаміка продажів 2022/2021 років, рентабельність, а також результати роботи у першому півріччі 2023 року.

Також, видання проінтерв’ювало 14 СЕО найефективніших компаній і дізналося, які принципи та інструменти допомогли їм вивести бізнес у лідери за ефективністю.

Відповідаючи на питання видання, які принципи допомогли побудувати компанію, Віктор Іванчик зазначив: «Чесне і партнерське ставлення до всіх, із ким маємо справу: постачальники, покупці, банки, інвестори. Довіра і повага – це основне в партнерстві.»