Я прийшов у компанію, закінчивши навчання у Хмельницькому національному університеті. Молодий та амбітний, я хотів виклику, хотілося роботу, де потрібно максимально викладатися. У перший же робочий день я зрозумів – це воно.

Починав механіком гаража, і перше, що спало мені на думку, коли я побачив обсяг роботи, було питання «Впораюся чи ні?». Техніки було багато, і вона потребувала знань, контролю, часу, доброї організації праці.
Сьогодні я можу сказати, що велике щастя для мене – бути не лише свідком, а й учасником перетворень, що підтверджують потужність АСТАРТИ та професійність нашої команди.

У 2016 році в моїй кар’єрі відбулася важлива подія – я очолив виробничий підрозділ «Червона зірка». Обов’язків стало набагато більше, роботи – теж. Ми не маємо права підвести АСТАРТУ, підвести команду, підвести людей, які нам довіряють.

Мій приклад показує, що в АСТАРТІ при бажанні та великій віддачі можна рости – і професійно, і кар’єрно.
Зміни, які відбуваються останні роки, вселяють упевненість у тому, що ми спільно будуємо майбутнє компанії, будуємо майбутнє своїх родин. АСТАРТА гідно заявляє про себе як потужна компанія, яка чесно веде свій бізнес, і це надихає.

Найбільшим задоволенням у своїй роботі я вважаю можливість бути у полі, сіяти і плекати врожай, з насолодою його збирати. Поле – це своєрідна філософія нашого життя: воно вчить, воно випробовує, воно спонукає замислюватись над сутністю людини, воно нагороджує.

Особливі емоції та стимул ставити нові цілі приносить мені спілкування з пайовиками. Це люди багатого життєвого досвіду, у яких є чому повчитися. Для мене велике значення має їх оцінка.
Що мене надихає кожного дня? Робота, робота і ще раз робота!

Безперечно, було б невірно вважати, що я живу лише роботою (хоч вона і забирає дуже багато часу та сил). Я – щасливий батько двох дітей, щасливий чоловік, щасливий син.

З великою насолодою я спостерігаю за сином Романом, який так і тягнеться до техніки, проситься у поле. Росте зміна!