Продукція переробки сої


Олія соєва гідратована відповідає вимогам ДСТУ 4534.

Вміст токсичних елементів, пестицидів, мікотоксинів і радіонуклідів в олії не перевищуває гранично допустимі концентрації, встановлені в МБТ 5061, ГН 6.6.1.1-130.

Умови транспортування: автоцистернами зі щільно закритими люками згідно з ДСТУ 4534 та в інших критих транспортних засобах відповідно до правил перевезення вантажів, чинних на відповідному виді транспорту.

Умови зберігання: до наливу у залізничні цистерни і автоцистерни зберігають у місткостях відповідно до інструкції виробника.


Шрот соєвий кормовий тостований – цінний кормовий продукт, що містить білки, вуглеводи, ліпіди. Його використовують для безпосереднього введення у раціон тварин. Продукт також є цінною сировиною для виробництва комбікормів. Виробляється за методом прямої екстракції.

Пакування: насипом.

Умови зберігання: насипом, висотою у складах силосного типу – не більшою ніж 18 м.

Термін придатності: 3-4 місяці.


Оболонка соєва гранульована – комбікормова сировина, яка використовується у виробництві комбікормів.

Оболонка соєва гранульована відповідає вимогам ТУ У 10.6-30547403-001 «Оболонка соєва гранульована або негранульована. Технічні умови».

Умови пакування: насипом.
Умови зберігання: при температурі не вище 20 °С або, яка не перевищує температуру навколишнього повітря не більше, ніж на 5 °С, при відносній вологості повітря не вище 70%.
Термін придатності: 12 місяців.

З питань оптової закупівлі соєвої олії, високопротеїнового соєвого шроту та соєвої оболонки телефонуйте або пишіть нам:

Тел.: +38 095 282 91 84
E-mail: [email protected]