Одним із пріоритетних напрямів діяльності АСТАРТИ є тваринництво, в якому за підсумками чотирьох місяців 2019 року спостерігається динамічна тенденція покращення і в структурі, і в обсягах виробництва та реалізації молока.

Зокрема, частка виробництва та реалізації молока ґатунку екстра на підприємствах Полтавської області – «ім. Довженка», «Полтавазернопродукт», «Мусіївське», «Астарта Прихоролля»  – становить 100%, а в середньому по холдингу ця цифра складає 70% від загального обсягу (для порівняння: станом на кінець 2018 року – 30%).

Так, у січні-квітні в заліковій вазі на молочнопереробні підприємства реалізовано близько 40 тис. тонн молока. 

«Сучасні технології ведення молочного скотарства, які ми застосовуємо в роботі, дозволяють підтверджувати лідерські позиції АСТАРТИ серед промислових виробників молока в Україні. Ми інвестуємо в здоровий генетичний молодняк, збалансовану кормову базу та гігієну в тваринництві, що в комплексі дає нам можливість отримувати якісне молоко. Незважаючи на непросту кон’юнктуру  ринку, ми бачимо перспективи розвитку молочного напряму, адже виробляти якісне молоко – це надзвичайно ефективно», – зазначає керівник напряму тваринництва АСТАРТИ Михайло Травецький.