Проект «Моє майбутнє в агро» АСТАРТА розпочала реалізувати у 2018 році, аби зацікавити школярів сучасним агросектором та допомогти визначитися з майбутньою професією. І, найголовніше, показати, що аграрна сфера – це інновації, кар’єрне зростання, креатив, незміряне поле для творчості та можливість реалізувати себе у безлічі різних професій. Загальною метою проекту є створення умов для зміни стереотипів молоді щодо сучасного аграрного сектору України, ознайомлення школярів із можливостями та перспективами сільського господарства в Україні, його основними напрямами, формування практичного аграрного досвіду, вироблення навичок проектної діяльності, розв’язання творчих та практичних завдань дослідницького характеру, а також комунікації в агровиробництві.

Профорієнтаційний проект розпочався у 3 пілотних школах Хмельницької області із залученням 126 школярів. А вже у 2019 році до проекту «Моє майбутнє в агро» з АСТАРТОЮ приєдналися ще 12 шкіл Вінницької та Полтавської областей. Наразі навчання проходять 420 учнів 7-9 класів у гуртках-факультативах, де школярі вивчають теоретичну та практичну частину аграрних технологій. У школах, які залучені в проект, функціонують теплиці, аби учні отримані теоретичні знання одразу закріпляли на практиці. Вихованці мають можливість самостійно вирощувати рослини та досліджувати, як на них діють засоби захисту, робити різноманітні досліди.

Також проектом передбачено знайомство з різними професіями в агро: для дітей організовується безліч екскурсій на автоматизоване виробництво, на поле, де працює високопродуктивна техніка, оснащена автопілотами.  Але результат проекту – це не лише теоретичні та практичні навички дітей, а й виховання через синергію поколінь. Діти збирають вітамінні кошики з вирощеними в теплицях овочами та відвідують ветеранів сільського господарства у своїх громадах.

АСТАРТА дбає і про навчання вчителів факультативів: впродовж року проводяться вебінари, тренінги та зустрічі. А у травні 2019 року відбувся виїзний семінар – педагоги відвідали Уманський аграрний ліцей, у якому побачили та перейняли професійне викладання необхідних агротематик.

Для вихованців проекту «Моє майбутнє в агро» викладачами Уманського аграрного ліцею на замовлення Астарти було розроблено теоретичний курс «Агросфера», за яким навчатимуться діти у трьох областях України. Курс «Агросфера» у 7-9 класах акцентує увагу на профорієнтаційному практико-орієнтованому розвитку учнів. Зміст програми базується на принципах науковості шкільної освіти, її інтеграції на основі внутрішньо-предметних і міжпредметних зв’язків, зв’язку навчання з життям, диференціації навчального матеріалу відповідно до інтересів та здібностей учнів.