Виробництво цукру


Цукрові заводи компанії розташовані у Полтавській, Вінницькій та Хмельницькій областях. Впродовж останніх років річне виробництво цукру компанії становить 250-500 тис. тонн. Компанія активно модернізує підприємства та реалізовує довгострокову програму енерго- та ресурсоефективності.

Конкурентною перевагою Астарти є забезпечення власною сировиною – цукровими буряками, які вирощують агрофірми холдингу. Побічні продукти виробництва цукру – меляса та жом – також користуються попитом. Зокрема, після будівництва на декількох заводах жомосушарних та жомогрануляційних відділень майже весь жом (гранульований) компанія стала постачати на зовнішні ринки. Сирий жом використовується частково для потреб тваринництва холдингу, частково – для переробки на біоенергетичному комплексі Астарти.

Заводи компанії сертифіковані за 7 міжнародними системами менеджменту: якості (ISO 9001), безпечності харчових продуктів (ISO 22000 та FSSC 22000), екологічного менеджменту (ISO 14001), менеджменту гігієни та безпеки праці (ISO 45001). Новооржицький, Глобинський та Яреськівський цукрові мають сертифікацію ISO 50001 (енергетичний менеджмент). Підприємства також регулярно проходять соціально-екологічні аудити на вимогу споживачів для підтвердження відповідності міжнародним вимогам за системою SMETA 4 Pillar, Coca-cola Supplier Guiding Principles.