Минулого тижня в Празі, Чехія, відбулася 12-та конференція WOOD’s Winter Wonderland EMEA, найбільша подія року на ринках, що розвиваються, та прикордонних ринках, організована інвестиційним фондом WOOD & Company. Флагманський захід зібрав провідін компанії регіону Центральної та Східної Європи з різних галузей.

Астарта традиційно взяла участь у цій конференції з метою підтримання глибокого діалогу між топ-менеджментом компанії та особами, які приймають інвестиційні рішення, а також провідними аналітиками та керуючими активами, і була єдиною компанією, що представляла Україну.

Юлія Берещенко, директорка зі сталого розвитку бізнесу та зв’язків з інвесторами Астарти:

“Дуже важливо підтримувати активний діалог між корпораціями та інвесторами, і такі інвестиційні конференції є одним з ключових шляхів для цього. Інтерес до компанії проявили як існуючі довгострокові акціонери, так і потенційні. Під час зустрічей у форматі “1 на 1” було порушено широке коло питань, насамперед, пов’язаних зі стратегічними цілями та інвестиційними проєктами “Астарти”, в тому числі, з новою лінією з переробки соєвого протеїнового концентрату. Звичайно, питання, пов’язані з війною та її впливом на діяльність компанії, також привертають увагу інвесторів та аналітиків.

Ми провели ґрунтовну дискусію з інвесторською спільнотою щодо поточної ситуації на ринку, можливостей експорту наземним та морським транспортом, а також підкреслили важливість ефективної співпраці між українськими та європейськими агровиробниками на шляху інтеграції України до європейського ринку. Майбутній етап земельної реформи, який відбудеться у 2024 році, викликав питання щодо прав оренди та власності на землю для сільськогосподарських операторів.

Питання сталого розвитку та зміни клімату також були на порядку денному, оскільки “Астарта” стала на шлях декарбонізації. Враховуючи важливість діджиталізації, інвестори виявили інтерес до власного ІТ-рішення “Астарти” – AgriChain, особливо до його ролі в точному землеробстві та контролі якості ґрунту”.