Студентам


В Астарті вже працюють тисячі професіоналів свої справи, але ми завжди раді бачити у своїй команді молодих фахівців, які тільки розпочинають своє зростання та прагнуть отримати цінні інсайти і практичні навички.

Так, ми – практики, але і до теорії ставимося з відповідальністю та розуміємо, наскільки важливим є якісне фахове навчання з практичною складовою. Тож ми тісно співпрацюємо з провідними аграрними навчальними закладами України та впроваджуємо дуальну освіту, щоб допомогти молодим спеціалістам отримати якісну вищу освіту із сучасною практичною базою.

Компанія пишається сталим партнерством із Національним університетом біоресурсів і природокористування України, Полтавським державним аграрним університетом, Харківським національним аграрним університетом ім. В. В. Докучаєва, Смілянським технологічним фаховим коледжем Національного університету харчових технологій.

Астарта пропонує:

стажування для студентів 3-5 курсів та випускників за напрямками:

«Агровиробництво» – агрономія і захист рослин, агроінженерія, ветеринарна медицина. Стажування проводиться на агрофірмах Астарти в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій і Тернопільській областях.

«Переробні і харчові технології» – цукрове виробництво. Стажування відбувається на цукрових заводах Астарти в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій областях.

Якщо ви випускник або студент 3-5 курсу, запрошуємо вас на стажування, під час якого гарантуємо:

  • практичне стажування до 6 місяців;
  • заробітну плату;
  • безкоштовне проживання та харчування;
  • особистого наставника;
  • тренінги від фахівців Астарти;
  • можливість самостійно приймати рішення;
  • можливість працевлаштування найкращих випускників після успішного походження навчання та іспитів.

Сільське господарство України, в умовах повномасштабного воєнного вторгнення, формує основу національної економіки та допомагає країні. Питання продовольчої безпеки у світі було, є і залишається одним із найбільш глобальних. Тож молоді люди, які вирішили пов’язати своє життя із аграрною галуззю, можуть бути впевнені, що, обравши ниву агросектору, вони завжди будуть працевлаштовані та матимуть гідний заробіток. 

Якщо у вас виникли питання, зателефонуйте або напишіть нам:

Тел.: +38 095 285 13 57

E-mail: alina.martynyuk@astarta.ua