Після того, як 24 лютого російські війська почали повномасштабне вторгнення в Україну, Астарта (далі – Компанія) докладає максимум зусиль для безпеки свого персоналу, захисту та  оборони України, а також забезпечення функціонування ключових активів для підтримки продовольчої безпеки в Україні. 

Безпека працівників є першочерговим завданням. Офісний персонал працює дистанційно з дому, місць тимчасового перебування чи укриттів. Працівники на виробництві виконують свої обов’язки на місцях, коли це безпечно, у т.з. спокійні години, або з дозволу українських військових, якщо актив знаходиться поблизу місць бойових дій. Багатьом працівникам довелося переїхати з домівок в інші регіони України, відправити сім’ї за кордон. Частина працівників мобілізовані до Збройних сил України або перебувають на службі в українській територіальній обороні, їхні колеги ліквідують прогалини на робочому місці.

Астарта продовжує забезпечувати населення України та переробні підприємства власною с.-г. продукцією. Зі своїх складів відвантажує цукор, зернові та молоко з молочних ферм. З міркувань безпеки та особливості технології, діяльність соєпереробного заводу та біогазового комплексу призупинена. Посилено охорону зерносховищ та цукрових складів Компанії. На сільськогосподарських підприємствах проводять поточні ремонти та обслуговування техніки, щоб бути готовими до початку проведення весняної посівної кампанії. Там, де це можливо весняно польові роботи вже виконуються. 

Війна, яка охопила всю країну, призвела до серйозних порушень логістичної інфраструктури, особливо експортної, закриті українські морські порти. Тому експортні операції наразі неможливі і зупинені. 

Власні комплексні системи ІТ-рішень дозволяють Компанії продовжувати роботу в сучасних екстремальних умовах. 

Завдяки тісній співпраці з вітчизняними державними та комерційними фінансовими кредитними установами Компанія має доступ до ліквідності для забезпечення стабільного функціонування фінансової системи.

З першого ж дня вторгнення РФ в Україну Астарта надає невідкладну допомогу українцям: передає харчову продукцію – молоко, цукор, м’ясо – для формування продуктових наборів, які безкоштовно надаються українським військом та найбільш уразливим категоріям населення. Надає притулок переселенцям у Полтавській, Хмельницькій та інших областях, створює групи з психологічної підтримки населення. Працівники Компанії щоденно надають волонтерську допомогу тим, хто цього потребує.

Астарта та її працівники також беруть активну участь у зборі та підготовці медичної та гуманітарної допомоги, яка надається міжнародними організаціями для України, але її доставка на територію України потребує часу.

Всі, хто бажає долучитися до допомоги, можуть переглянути способи, перелічені на сайті Астарти за посиланням >>>