Підприємства АСТАРТИ стали лауреатами Національного та регіональних конкурсів «Благодійна Україна 2020», а 3 червня ще й отримали заслужені нагороди.

Під час офіційної церемонії нагородження на національному конкурсі бурштиновим «Янголом добра» за 1 місце у номінації «Благодійність середнього та малого бізнесу» було відзначено агрофірму «ім.Довженка».

АСТАРТА посіла ІІ місце у номінації «Благодійність в освіті та науці» – маємо іменний диплом, а внесок агрофірми «Волочиськ-агро» у розвиток Хмельницького краю було засвідчено І місцем у номінації «Благодійність у соціальній сфері» на регіональному конкурсі «Благодійна Хмельниччина».

Лілія Марачканець, керівник відділу корпоративного партнерства та комунікацій АСТАРТИ:
– Ми вітаємо із перемогою всю нашу команду та пишаємося! Дякуємо за спільний внесок у розвиток громад та вирішенні їхніх соціальних проблем.

Ці нагороди – спільна заслуга всієї АСТАРТИ і вони засвідчують, що ми все робимо правильно.
Та найбільша цінність для нас – це усмішки сільських дітей, які мають навколо себе комфортні умови для зростання та розвитку: навчаються у гарних умовах, мають сучасну комп’ютерну техніку, інноваційних роботів, опановують основи проєктного менеджменту та втілюють неймовірні проєкти для своїх населених пунктів.

Розвивати та підтримувати громади – невід’ємна складова нашої роботи, тому окрилені працюємо далі!