Прованські Волочиські лавандові поля, крафтові сири з локальної сироварні та натуральна косметика для тіла. Ви подумали, що це короткий анонс туристичної подорожі південним сходом Франції. А ми вам скажемо, ні, бо це навіть краще – це SMART-ідеї грандіозного проєкту «SMART-імпульс для громади».

Зараз усе пояснимо: наприкінці 2019 року чотири партнери об’єдналися та взяли SMART-курс для покращення соціально-економічного розвитку Волочиської громади, що на Хмельниччині. Місяці командної роботи, години аналітичних досліджень, напружені хвилини гарячих суперечок і готові проєкти з трепетом в душі та надією в серці були представлені 2 червня на першій робочій групі із планування стратегічного плану розвитку Волочиської громади.

Ольга Федючок, староста Вочковецького старостинського округу:
«Щоб громаді рухатися вперед, потрібна стратегія розвитку. І коли її створюють спільно, з розумінням та відповідальністю, то успіх прийде. Під час зустрічі ми зарядилися знаннями й згуртувалися заради спільної мети. Було дуже професійно, цікаво та надихаюче! Дякую організаторам, спікерам. Продовжуємо співпрацю з АСТАРТОЮ, ─ результат буде!».
 
В обговоренні прийняли участь понад 50 представників громад, депутатський корпус, старости сіл, виконавчий комітет Волочиської ради, представники бізнесу, партнери проєкту. Робоча група аналізувала результати досягнені у попередній стратегії розвитку та причини, що призвели до успіху чи невдач. Зроблені висновки допоможуть у майбутній роботі розвитку громади.

Також були представлені SMART-ідеї з розвитку підприємництва, ось їх робочі назви:
– «Волочиський Прованс» ─ висадження лавандового поля, для розвитку внутрішнього туризму та виробництва лавандової ефірної олії.
– Розвиток лінії косметики по догляду за шкірою.
– Молочна сімейна ферма та сироварня при ній.

Світлана Мозгова, директор департаменту по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій:
«Наша компанія – соціально-відповідальний бізнес, для якого важливо розвивати взаємини із громадами, де представлений наш бізнес, на екосистемних засадах. Адже сила зростання в синергії ідей, знань та співпраці. І ми завжди готові всіляко підтримувати ініціативи громад та допомагати небайдужим лідерам, які готові працювати на рідній землі, розвивати свої території для кращого майбутнього усіх нас».