Виробничі підрозділи АСТАРТИ завершили посівну цукрових буряків, тоді як в Україні цією культурою засіяно лише 79% площ, згідно даних Мінагрополітики України. 

Посівна ярих культур компанії завершується. Зокрема, посівну кукурудзи завершено на 83% від прогнозу, тоді як загалом по Україні лише 6% до прогнозу, соняшник – 83% (в Україні – 18% до прогнозу), соя – 33% (в Україні – 2% до прогнозу).

Посівна цукрових буряків на площі 36 тис. га в компанії тривала 20 днів та була завершена до початку дощів, що дуже сприятиме хорошій вегетації посівів.  На більшості площ вже отримано перші дружні сходи цукрових буряків. Наразі компанія починає обробку посівів страховими гербіцидами. Паралельно у господарствах завершується посівна кукурудзи, соняшника та сої.

Агрономічні строки посіву цукрових буряків добігають кінця, і можна прогнозувати, що площі під посіви не перетнуть позначки 200 тис. га (до порівняння у 2018 році було засіяно 283 тис. га). Тенденція зменшення посівних площ під цукрові буряки у 2019 році дає підстави вважати, що ціна на цукор у новому сезоні ймовірно зросте.